Description
| Make | BERETTA |
| Model | 694 BLACK DLC
SPORTER |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA HP |
| Serial No: | ST00632A |
| Stock No: | 4904A |
| Licence No: | 795-487-8 |
$10,500.00
BERETTA 694 BLACK DLC SPORTER 12 GAUGE
FEATURES INCLUDE 32 INCH BARRELS
5 X OPTIMA HP CHOKES
COMES CASED
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO
S/N 4904A
| Make | BERETTA |
| Model | 694 BLACK DLC
SPORTER |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA HP |
| Serial No: | ST00632A |
| Stock No: | 4904A |
| Licence No: | 795-487-8 |