Description
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN ENGRAVED |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT20403W |
| Stock No: | 4915A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$19,000.00
BERETTA DT11 TRAP GUN CUSTOM ENGRAVED
FEATURES INCLUDE 30 INCH BARRELS
FIXED 3/4 AND FULL CHOKES
ADJUSTABLE COMB
COMES CASED
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO
S/N 4915
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN ENGRAVED |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT20403W |
| Stock No: | 4915A |
| Licence No: | 795-487-80F |