Description
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 STEP RIB |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA HP |
| Serial No: | DT23989W |
| Stock No: | 3340A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$18,800.00
BERETTA DT 11 O/U STEP RIB TRAP GUN
FEATURES INCLUDE 30 INCH BARRELS
5 X OPTIMA HP CHOKES
ADJUSTABLE COMB
BARREL WEIGHT 1620
COMES CASED
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO
S/N 3340A
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 STEP RIB |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA HP |
| Serial No: | DT23989W |
| Stock No: | 3340A |
| Licence No: | 795-487-80F |