Description
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | USED |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT21130W |
| Stock No: | 4922A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$13,300.00
BERETTA DT 11 TRAP GUN O/U 12 GAUGE
FEATURES INCLUDE 29 AND 1/2 BARRELS
FIXED 3/4 AND FULL CHOKES
BARREL 1590 BORE 18.4
COMES CASED
CALL OR EMAIL FOR MORE INFO
S/N 4922A
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | USED |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT21130W |
| Stock No: | 4922A |
| Licence No: | 795-487-80F |