Description
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | USED |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT11469W |
| Stock No: | 4924A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$12,500.00
BERETTA DT 11 TRAP O/U 12 GAUGE
FEATURES INCLUDE 30 INCH BARRELS
FIXED 3/4 AND FULL CHOKES
BORE 18.4 BARREL WEIGHT 1550
ADJUSTABLE COMB
COMES CASED
NOTE, HAS BEEN FACTORY REFURBISHED BY BERETTA
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO
S/N 4924A
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | USED |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT11469W |
| Stock No: | 4924A |
| Licence No: | 795-487-80F |