Description
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | USED |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT05062W |
| Stock No: | 4921A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$12,500.00
BERETTA DT 11 TRAP GUN O/U 12 GAUGE
FEATURES INCLUDE 29 1/2 BARRELS
FIXED 3/4 AND FULL CHOKES
GLOVE GRIP STOCK ( SUIT LARGER HAND)
COMES WITH ADJUSTABLE COMB
COMES CASED WITH PARTS KIT
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO
S/N 4921A
| Make | BERETTA |
| Model | DT11 TRAP GUN |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | USED |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 AND FULL FIXED CHOKES |
| Serial No: | DT05062W |
| Stock No: | 4921A |
| Licence No: | 795-487-80F |