Description
| Make | BERETTA |
| Model | BERETTA DT11 L SPORTER |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA HP |
| Serial No: | DT26967W |
| Stock No: | 4902A |
| Licence No: | 795-487-8 |
$24,750.00
BERETTA DT 11 L SPORTER 12 GAUGE O/U
FEATURES INCLUDE 30 INCH BARRELS
5 X OPTIMA CHOKES
ADJUSTABLE COMB
GAME SCENE ENGRAVING
COMES CASED
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO
S/N 4902
| Make | BERETTA |
| Model | BERETTA DT11 L SPORTER |
| Calibre | 12 GAUGE |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA HP |
| Serial No: | DT26967W |
| Stock No: | 4902A |
| Licence No: | 795-487-8 |