Description
| Make | BERETTA |
| Model | DT 11 |
| Calibre | 12G |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 & FULL FIXED |
| Serial No: | DT26983W |
| Stock No: | 4893A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$18,000.00
WE HAVE A BERETTA DT 11 12G UNDER/OVER TRAPGUN IN STORE..
COMES WITH 32″ BARRELS.
3/4 & FULL FIXED CHOKES.
SINGLE NON SELECTIVE TRIGGER/EJECTORS.
COMES CASED.
ALL IN BRAND NEW CONDITION.
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO!!
S/No 4893A
| Make | BERETTA |
| Model | DT 11 |
| Calibre | 12G |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 3/4 & FULL FIXED |
| Serial No: | DT26983W |
| Stock No: | 4893A |
| Licence No: | 795-487-80F |