Description
| Make | BERETTA |
| Model | 694 DLC |
| Calibre | 12 G |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA CHOKES |
| Serial No: | ST00692A |
| Stock No: | 4898A |
| Licence No: | 795-487-80F |
$9,900.00
WE HAVE A BERETTA MODEL 694 DLC 12G UNDER/OVER SPORTER IN STORE.
COMES WITH 32″ BARRELS.
5 X OPTIMA HP CHOKES.
SINGLE SELECTIVE TRIGGER/EJECTORS.
ADJUSTABLE COMB.
COMES CASED.
ALL IN BRAND NEW CONDITION.
CALL OR EMAIL TODAY FOR MORE INFO!!
S/No 4898A
| Make | BERETTA |
| Model | 694 DLC |
| Calibre | 12 G |
| Category | SHOTGUNS |
| Condition | NEW |
| Action | B/O |
| Chokes | 5 X OPTIMA CHOKES |
| Serial No: | ST00692A |
| Stock No: | 4898A |
| Licence No: | 795-487-80F |